Seminarium Wałcz 2011

W dniach 24-27 luty w OPO Wałcz odbyło się jubileuszowe X Seminarium Kumite w którym wzięło udział prawie 130 uczestników. Specjalnymi gośćmi tegorocznego seminarium byli mistrzowie świata i europy karate kyokushin: Magomed Mitsaev i Shamsudin Abdurashidov z Rosyjskiej Federacji Kyokushin-kan. Specjalne treningi realnej walki i K-1 poprowadził trener Jarosław Rogala.

Zapraszam do przeglądnięcia GALERII ZDJĘĆ i przeczytania dalszej części artykułu.

Goście seminarium pokazali doskonałe przygotowanie techniczne i taktyczne. Poprowadzone przez nich treningi długo będą motywować uczestników seminarium do treningu. Jarosław Rogala tym razem poprowadził zajęcia K-1 w półdystansie. Powiązani pasami ćwiczący mieli okazję przekonać się, że w walce w półdystansie trzeba wznieść się na wyżyny umiejętności.

Tradycyjnie trening w sobotni wieczór to kumite. Tym razem stoczono 30 walk, a wielu uczestników miało okazję zmierzyć się z mistrzami świata i europy. Niezapomniane pozostaną również poranne rozruchy w tem. około -20 stopni. Wieczorami można było zrelaksować się na basenie lub w saunie.

Seminarium przygotował i prowadził również zajęcia shihan Bogusław Jeremicz 5 dan.

1 komentarz

 1. instruktor pisze:

  Witam,

  Przygotowałem 2 filmy z seminarium w Wałczu.
  Zapraszam do oglądania:

  http://www.mocni.net/news.php?readmore=52

  Osu!
  🙂

Zostaw komentarz